Een mega sjoelbak van maar liefst 5 meter lang en 20 mega houten sjoel schijven.
Het is de bedoeling dat je die sjoelschijven door één van de poorten, die aan het einde van de houten bak zitten, heen probeert te schuiven.
De sjoelschijven die aan het einde van de eerste beurt niet door één van de poorten zijn gegaan, mag je terug halen om het nogmaals te proberen in je tweede of derde beurt.
Sjoelen op onze mega sjoelbak is een echte belevenis
De sjoelschijven die niet helemaal in de opening van één van de poorten ligt, mag je wel opnieuw spelen. Deze tellen niet mee als punt.
Ligt er een sjoelschijf bovenop een andere sjoelschijf, wordt dit een bok genoemd. Deze schijven mag je niet terug halen om opnieuw te schuiven.
Aan het einde van de derde beurt worden alle punten bij elkaar opgeteld. De waarde van de poorten zijn (van links naar rechts) 2, 3, 4 en 1.
Specificaties Mega Sjoelbak
- Let op ! Dit spel valt niet onder de aanbiedingen van 5 / 8 of 10 Oud-Hollandse Spelen.
- Je huurt de Mega Sjoelbak exclusief de schragen. Je dient zelf zorg te dragen voor tafels waar het spel op kan liggen.
- De baan bestaat uit 2 gedeeltes van 2½ meter welke u aan elkaar bevestigd.